poznaj nas lepiej

Artyści

/ 01

lokalni dżentelmeni

dla men's art

men’s art to niepowtarzalna okazja do obcowania ze sztuką: nową, ciekawą, a przede wszystkim inną!

kierujemy ten projekt głównie do młodych osób, aby mogły czerpać inspirację z pasji pruszkowskich artystów. Zróżnicowane style, kontrastowe osobowości i odrębne podejścia do sztuki spotkają się w jednym miejscu.

Maciej Bochnowski

kucharz, fotograf, twórca o niebywałym kolorycie. Autor projektu fotograficzno-społecznego PRUSZKOWIAK, który błyskawicznie podbił serca lokalnych mieszkańców. Z niespotykaną łatwością łączy mroczny klimat z sąsiedzką pogawędką przy kawie. Warszawiak z urodzenia, od kilku lat mieszka w Pruszkowie. Żyje na pełnych obrotach i z determinacją zagina czasoprzestrzeń, aby pomiędzy blaskiem flesza a grillowanym kurczakiem, zamienić z tobą dwa słowa.

Kamil GaŁka

tatuator, aerograf/digital digital painting, rodowity pruszkowiak. Absolwent technikum architektonicznego, były remontowiec, przez chwilę lakiernik, w końcu artystyczna dusza na swoim. Zaczynał, malując na zamówienie, głównie motocykle, obrazy, ściany i t-shirty. Dzisiaj zdobi ludzkie ciała. Sympatyczny brodacz z garścią zawodowego doświadczenia i właściciel studia INK DOCTORS. Odpoczywa, pracując, a kiedy na chwilę ma wolne, chętnie wypije z tobą szklaneczkę dobrej whisky.

Patryk Opara

inżynier, tatuator, pruszkowiak ze Żbikowa. Absolwent Politechniki Warszawskiej z talentem do rysowania. Dwa lata temu jego prace z szuflady przeniosły się do studia tatuażu, a pasja stała się sposobem na życie. Robi to, co kocha, w studiu, które stało się jego drugim domem i tworzy w myśl zasady, by zostawić na Ziemi najlepszą część siebie. Po godzinach skromny żartowniś i uzależniony od śmiechu wielbiciel pizzy, gotów nawet na to, aby uwiecznić tę miłość na zdjęciu.

daniel_plackowski_310x440

Daniel Plackowski

tancerz, indywidualista, filmowiec-samouk. Zajarany popper ze smykałką do technologicznych nowinek. Członek teamu BLACK PEARL POPPERS. Mocno związany ze stowarzyszeniem Warszawski Funk. Tak w ogóle ambitna bestia z życiową dewizą, aby nigdy nie być niczyją kopią, cokolwiek się robi. Na co dzień biega z kamerą i filmuje, w międzyczasie tańczy. Prywatnie wielbiciel Jackie Chana i Timbalanda, z ukrytym talentem do modelingu.

Bartek Ładno

kreator, multiinstrumentalista, muzyczny włóczykij. Student warszawskiej Akademii Realizacji Dźwięku. Gitarzysta w zespole MY HEART IN ATROPHY, męska część DYSFUNCTION i nienasycona artystyczna dusza, która ciągle sięga po więcej. Przeważnie gra na gitarze elektrycznej, by za kilka dni sięgnąć po bas. Można go spotkać wśród instrumentów perkusyjnych, ale też za konsolą do muzyki elektronicznej. A kiedy nie muzykuje, myśli jak otworzyć szkołę rocka.

Łukasz Wróblewski

producent muzyczny, dumny pruszkowianin, hip-hopowiec świadomy wagi rzucanych słów. Współzałożyciel pruszkowskiego studia nagraniowego EYYO, który wszystkiego uczył się sam niezawodną, choć czasochłonną metodą prób i błędów. Chętnie wspiera lokalne inicjatywy, bo uważa, że dzięki temu miasto ma tożsamość. Ogromną pasję do muzyki sprytnie przeplata z ekstrawagancją i szanuje ludzi, którzy tak jak on mają odwagę podkreślać swoją indywidualność. W wolnych chwilach jeździ na deskorolce i koncertuje, niekoniecznie jednocześnie.